Arie na plaży Ryszard Smęda zaprasza - koncert sierpniowy (2018)

Zapraszamy na drugi z tegorocznych koncertów "Arii na plaży - Ryszard Smęda zaprasza", który odbędzie się tradycyjnie w pierwszy piątek sierpnia (03.08.).Podczas koncertu sierpniowego wystąpią:

Magdalena Polkowska (sopran) - solistka Opery Nova w Bydgoszczy,

Monika Kupryciuk (sopran) – absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi,

Łukasz Załęski (tenor)- solista Teatru Wielkiego w Łodzi,

Ryszard Smęda (bas) – solista Opery Nova

akompaniament- Bogdan Ciesielski z zespołem

Koncert poprowadzi Ryszard Smęda z asystentką Joanną Skupin.

Arie sierpień_2018

Organizatorzy: Burmistrz Koronowa - Stanisław Gliszczyński, Ryszard Smęda, Urząd Miejski w Koronowie, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie.

Partnerzy: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, Bank Spółdzielczy w Koronowie, KAFRA Płytki Ceramiczne Ryszard Kamiński, Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., POL-OSTEG Sp. z o.o., Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Bydgoszczy, Rożen Skansen Stopka, AMW Rewita, Oddział w Pieczyskach, Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne "Niedźwiedź",Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Koronowie.