Koncert DR Misio w CK Synagoga

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego mn. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojciecha Smarzowskiego („Wesele", „Dom zły", „Drogówka", „Wołyń").
Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcin Świetlicki i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.
Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi" i „Pogo" których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy", „Dziewczyny", „Młodzi", „Hipster", „Pogo"czy „Mr.H....".
Wiosną 2017r ukazała sie trzecia płyta, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji plyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz.
Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak w Jarocinie czy Woodstocku.

18 czerwca (niedziela) o godzinie 19 wystąpią w Centrum Kultury "Synagoga" w Koronowie. Bilety na to wydarzenie w cenie 20 zł dostępne są w biurze CK "Synagoga" (ul. Sienkiewicza 4), M-GOK (Szosa Kotomierska 3) oraz na portalu biletyna.pl (link).

UWAGA!!!

Koncert przeznaczony jest dla osób pełnoletnich - wstęp na salę będzie możliwy po okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek!

dr misio_plakat

biletyna